Geçmiş Etkinlikler
Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi

1-04 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenen Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi'ne EÇADEM olarak katılarak, ritim gösterisi sergilendi

Devamını Oku
01
December 2022, Thursday
Süre: 1- 4 Aralık
Cumhuriyet Sergisi

17 -24 Ekim 2022 tarihleri arasında Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi'nde Cumhuriyet Bayramı temalı bir sergi gerçekleştirildi. Sarıyer Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezleri ile birlikte yapılan sergide yıl boyu atık malzemeler ile yapılan çalışmalar da sergilendi.

Devamını Oku
17
October 2022, Monday
2. Dönem Veli Toplantısı ve Keçe Atölyesi

EÇADEM’de yapılan faaliyetlerin konuşulduğu veli buluşması ..... tarihinde gerçekleşti. Veli buluşmamızda gönüllü eğitmenimiz Nuray Yurdadön ile mini bir keçe atölyesi de yapıldı.

Devamını Oku
13
October 2022, Thursday
Hayvan Destekli Terapi Çalışmaları

İBB Veteriner İşleri Müdürlüğü’nden köpek eğitmeni aynı zamanda Tanısan Seversin Derneği Başkanı Gökçen Yücekaya ile beraber yürüttüğümüz hayvan destekli terapi çalışmaları Sarıyer TV tarafından yayınlandı.

Devamını Oku
15
June 2022, Wednesday
2. Hemsball Turnuvası

Sarıyer Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü ile birlikte Sarıyer Kapalı Spor Salonu’nda 2. Hemsball turnuvası düzenlendi.

Devamını Oku
17
May 2022, Tuesday
Yıl Sonu Gösterisi

Yıl boyunca branş derslerinde kazanılan deneyimlerin sergilendiği yıl sonu gösterisi 13 Mayıs 2022 tarihinde Yaşar Kemal Kültür Merkezi'nde sergiledi. Yıl sonu gösterimiz Rektör Vekilimiz ve Akademik İşlerden Sorumlu Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Zeynep Gürhan Canlı ve Sar

Devamını Oku
13
May 2022, Friday