Geçmiş Etkinlikler
Duyu Odası Açılışı

Günlük hayatlarında çevreyi ve vücudunu algılamakta güçlük çeken çocuklarımızın hayata daha bağımsız katılmalarını amaç edindiğimiz çalışmalarımızı birebir gerçekleştirebilmek için ek binamızda bir «Duyu Bütünleme Odası» tefriş edildi. Çocuklarımızın yaşam kalitelerinin arttırı

Devamını Oku
01
Haziran 2023, Perşembe
Yıl Sonu Etkinliği

30 Mayıs ‘ta Boğaziçi Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirdiğimiz ‘’ Yıl Sonu Etkinliğimiz’e Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Koç Üniversitesi Araştırma ve Geliştirmeden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alphan Sennaroğlu, Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcıları ve vel

Devamını Oku
30
Mayıs 2023, Salı
“Red Day” Etkinliği

11 Mayıs ‘’Red Day ‘’ etkinliğimizden kareler..EÇADEM Annelerimiz, gençlerimiz ve misafirlerimiz ile çok güzel bir gün geçirdik.

Devamını Oku
11
Mayıs 2023, Perşembe
Yılbaşı kutlaması

Diğer kısma da 30 Aralık ‘ta Sarıyer Leo ile birlikte’’ Dilek Ağacı’’ projesi yapılıp, EÇADEM’li bireylerin yılbaşı dilekleri gerçekleştirildi ve yılbaşı kutlaması yapıldı.

Devamını Oku
30
Aralık 2022, Cuma
Deprem Tatbikatı

29 Aralık ‘ta Koç Üniversitesi Güvenlik İtfaye ve Acil durum Müdürlüğü tarafından ‘’Deprem Tatbikatı’’ yapıldı.

Devamını Oku
29
Aralık 2022, Perşembe
Dünya Engelliler Günü Kahvaltısı

Sarıyer Belediyesi'nin Dünya Engelliler Günü için Yaşar Kemal Kültür Merkezi'nde düzenlediği kahvaltı ritim gösteri yapıldı.

Devamını Oku
06
Aralık 2022, Salı
Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi

1-04 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenen Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi'ne EÇADEM olarak katılarak, ritim gösterisi sergilendi

Devamını Oku
01
Aralık 2022, Perşembe
Süre: 1- 4 Aralık
Cumhuriyet Sergisi

17 -24 Ekim 2022 tarihleri arasında Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi'nde Cumhuriyet Bayramı temalı bir sergi gerçekleştirildi. Sarıyer Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezleri ile birlikte yapılan sergide yıl boyu atık malzemeler ile yapılan çalışmalar da sergilendi.

Devamını Oku
17
Ekim 2022, Pazartesi
2. Dönem Veli Toplantısı ve Keçe Atölyesi

EÇADEM’de yapılan faaliyetlerin konuşulduğu veli buluşması ..... tarihinde gerçekleşti. Veli buluşmamızda gönüllü eğitmenimiz Nuray Yurdadön ile mini bir keçe atölyesi de yapıldı.

Devamını Oku
13
Ekim 2022, Perşembe
Hayvan Destekli Terapi Çalışmaları

İBB Veteriner İşleri Müdürlüğü’nden köpek eğitmeni aynı zamanda Tanısan Seversin Derneği Başkanı Gökçen Yücekaya ile beraber yürüttüğümüz hayvan destekli terapi çalışmaları Sarıyer TV tarafından yayınlandı.

Devamını Oku
15
Haziran 2022, Çarşamba
2. Hemsball Turnuvası

Sarıyer Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü ile birlikte Sarıyer Kapalı Spor Salonu’nda 2. Hemsball turnuvası düzenlendi.

Devamını Oku
17
Mayıs 2022, Salı
Yıl Sonu Gösterisi

Yıl boyunca branş derslerinde kazanılan deneyimlerin sergilendiği yıl sonu gösterisi 13 Mayıs 2022 tarihinde Yaşar Kemal Kültür Merkezi'nde sergiledi. Yıl sonu gösterimiz Rektör Vekilimiz ve Akademik İşlerden Sorumlu Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Zeynep Gürhan Canlı ve Sar

Devamını Oku
13
Mayıs 2022, Cuma