Geçmiş Etkinlikler
Koç Üniversitesi Anadolu Bursiyerleri ile Buluşma

Üniversitemiz Anadolu Bursiyerleri Programı öğrencilerinin toplumdan aldıkları değer ışığında sosyal sorumluluk bilinci ile yaptıkları ziyaret duygu yüklü ve keyifli geçti.

Devamını Oku
19
December 2023, Tuesday
Süre: Kasım-Aralık 2023
EÇADEM’de Cumhuriyetin 100. Yıl Kutlandı

Cumhuriyet’in 100. yılına özel , İstinye Üniversitesi öğrencileri ile Cumhuriyet’in 100. Yılı konseptli tuval boyama ve resim çalışması gerçekleştirildi . Sarıyer Belediye Başkanı Sayın Şükrü Genç’in katıldığı etkinlikte EÇADEM’li bireyler ritim gösterisi yaptı ve ortaya birbir

Devamını Oku
24
October 2023, Tuesday
Özel Çocuklarda Beslenme Eğitimi ve Diyetisyen Takibi

Eat Clean Türkiye’den Diyetisyen Aslıhan Elmas ve ekibi EÇADEM ailelerine özel çocuklarda beslenme eğitimi verdi. Ayrıca 4 Eçadem’li bireye ücretsiz diyetisyen takibi yapacak.

Devamını Oku
12
October 2023, Thursday
Sonbahara Merhaba Partisi

EÇADEM sonbaharın gelişini Sayın Pelin Beşler’in sponsorluğunda gerçekleşen etkinlikle kutladı. EÇADEM’li bireyler müzik eşliğinde dans etti, eğlendi. Etkinliğe sponsorumuz ve Koç Üniversitesi Araştırma Merkezleri ve Operasyonları Koordinatörü Sayın Tuğçe Şatana katıldı.

Devamını Oku
06
October 2023, Friday
Koç Üniversitesi Hastanesi’nde Ücretsiz İşitme Testi

Koç Üniversitesi Hastanesi Odyoloji Bölümü ile yapılan işbirliği kapsamında EÇADEM’deki 18 bireye ücretsiz işitme testi yapıldı.

Devamını Oku
03
October 2023, Tuesday
Divan Kuaförle Saç Bakım Günü

Eçadem’li Öğrencilerin saç bakımları Divan Kuaför tarafından merkezimizde ücretsiz olarak gerçekleştirildi.

Devamını Oku
26
September 2023, Tuesday
Yıl Sonu Gösterisi

EÇADEM öğrencileri, muhteşem bir yıl sonu gösterisine imza attı. Ritimden dramaya, halk oyunlarından piyanoya birçok alanda hünerlerini sergileyen öğrenciler, ayakta alkışlandı. Yıl sonu gösterisine Araştırma ve Geliştirmeden Sorumlu Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Alphan Sennaroğ

Devamını Oku
30
May 2023, Tuesday
Engellere Yelken Açalım

Ahenk Lions tarafından Kalamış Marina’da bu yıl 5.si düzenlenen “Engellere Yelken Açalım” aktivitesinde EÇADEM Olarak katıldık.

Devamını Oku
16
May 2023, Tuesday
EÇADEM Bahar Şenliği

EÇADEM’de bahar, şenlikle kutlandı. "Toplumun bize sağladığı değerleri topluma geri vermek ve birlikte mücadele edip birlikte başarının tadını çıkarmak" felsefesiyle her yıl tüm dünyada eş zamanlı olarak gerçekleştirilen Red Day, (Topluma Katkı Günü) bu yıl Keller Williams

Devamını Oku
11
May 2023, Thursday
Duyu Odası Açılışı

Günlük hayatlarında çevreyi ve vücudunu algılamakta güçlük çeken çocuklarımızın hayata daha bağımsız katılmalarını amaç edindiğimiz çalışmalarımızı birebir gerçekleştirebilmek için ek binamızda bir «Duyu Bütünleme Odası» tefriş edildi. Çocuklarımızın yaşam kalitelerinin arttırı

Devamını Oku
28
March 2023, Tuesday
Yılbaşı kutlaması

Diğer kısma da 30 Aralık ‘ta Sarıyer Leo ile birlikte’’ Dilek Ağacı’’ projesi yapılıp, EÇADEM’li bireylerin yılbaşı dilekleri gerçekleştirildi ve yılbaşı kutlaması yapıldı.

Devamını Oku
30
December 2022, Friday
Deprem Tatbikatı

29 Aralık ‘ta Koç Üniversitesi Güvenlik İtfaye ve Acil durum Müdürlüğü tarafından ‘’Deprem Tatbikatı’’ yapıldı.

Devamını Oku
29
December 2022, Thursday