İpek Erdem

Uzman Klinik Psikolog

2009 yılında Yeditepe Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. 2008-2009 yılı süresince Mavi Kalem Derneğinde gönüllü olarak görev almıştır. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Şişli Etfal Hastanesinde iki sene gönüllü stajyerlik yapmış daha sonra İstanbul Arel Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji alanında yüksek lisansını tamamlamıştır.

2011 yılında iki yıl süre ile objektif ve projektif testler eğitimine katılmış, WISC-R, MMPI, Catell 3A Zeka Testi, Catell 2A Zeka Testi, Alexander Pratik Yetenek Zeka Testi, Porteus Labirentleri Zeka Testi, Good Enough Testi, AGTE, Gesell Gelişim Testi, Peabody Resim Kelime Testi , Metropolitan Okul Olgunluk Testi , Bender Gestalt Algı Testi , Benton Görsel Bellek Testi , Draw A Person , Standardize Mini Mental Testleri uygulayıcı sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.

2011 yılında Özel Anaeli Özel Eğitim ve Fizik Tedavi Merkezi’nde meslek hayatına başlamış daha sonra 2012-2014 yılları arasında Mehmet Oyal Özel Eğitim Okulu’nda görev almıştır. 2014 yılında Yeni Levent Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde iki yıl süre çalışmış ardından 2016 yılında kendi psikolojik danışmanlık merkezini kurmuştur. 2018 yılı Şubat ayından itibaren EÇADEM’de Uzman Psikolog olarak görev yapmaktadır.